Technik weterynarii

Kochasz zwierzęta? Marzą Ci się studia weterynaryjne, ale nie wiesz, czy dasz radę? Chcesz stanowić wartość na rynku pracy? Ten zawód jest dla Ciebie.

Rekrutacja 2017/2018

Proces rekrutacji do Medycznej Szkoły Zawodowej Promedica dla Dorosłych  na kierunek Technik weterynarii jest bardzo prosty i przyjazny. Dlaczego powinieneś wziąć w nim udział?

• Naukę możesz rozpocząć bez matury i w każdym wieku.
  • Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, ani przechodzić przez rozmowy kwalifikacyjne.
  • Rekrutacja trwa cały rok, więc dokumenty możesz przesłać w dowolnym czasie i rozpocząć naukę w semestrze letnim lub zimowym.
  • Wystarczy, że dostarczysz komplet dokumentów, podpiszesz umowę o naukę i będziesz miał szansę zostać Technikiem weterynarii.

7 kroków do zostania naszym Słuchaczem:

• Zapoznajesz się z naszymi promocjami i rezerwujesz miejsce w naszej Szkole. Możesz to zrobić poprzez formularz on-line.1
  • W ciągu 48 godzin, nasz pracownik oddzwania do Ciebie.2
  • Przygotowujesz potrzebne dokumenty - świadectwo, 3 zdjęcia i przyjeżdżasz do nas.3
  • Wpłacasz wpisowe (możesz je również wpłacić w siedzibie Szkoły).4
  • Wypełniasz podanie, kwestionariusz osobowy - możesz je pobrać z naszej strony, wypełnić w domu i przywieźć ze sobą wraz z dokumentami.5
  • Otrzymujesz od nas skierowanie do lekarza medycyny pracy, z którym mamy podpisaną umowę. Po otrzymaniu zaświadczenia od lekarza, zapraszamy Cię do nas i podpisujemy umowę o naukę.6
  • Jesteś naszym Słuchaczem :)7

Dokumenty wymagane:

• podanie (pobierz formularz zgłoszeniowy z naszej strony lub w sekretariacie szkoły),
  • kwestionariusz osobowy (pobierz kwestionariusz ankiety z naszej strony lub w sekretariacie szkoły),
  • świadectwo dojrzałości lub ukończenia szkoły średniej (oryginał),
  • 3 aktualne zdjęcia legitymacyjne,
  • orzeczenie lekarskie lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazań do nauki na kierunku (skierowanie na badania jest do pobrania w Sekretariacie Szkoły w Olsztynie),
  • kserokopia dowodu osobistego,
  • dowód potwierdzający dokonanie opłaty wpisowej.

Nowe, niższe czesne!

Zapisz się od 15.03.2017 r. do 30.06.2017 r. i zaoszczędź 1200 zł!

Ważne informacje:

1. Zgodnie z podstawą programową i rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, Szkoła winna przygotować ucznia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (stąd będziecie mieli przedmiot: "Przepisy ruchu drogowego"). UWAGA! Przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy nie jest obowiązkowe i konieczne by ukończyć Szkołę.
  2. Zajęcia teoretyczne będą odbywały się w doskonale wyposażonej bazie Szkoły -> zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po naszej Szkole.
  3. Ćwiczenia i zajęcia praktyczne będą odbywały się m.in. w doskonalne wyposażonych lecznicach weterynaryjnych, gospodarstwach rolnych, instytutach naukowych zajmujących się zwierzętami.
  4. Zajęcia będą się odbywały co 2-3 tygodnie (sobota i niedziela).

Numer konta do wpłat:

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA dla Dorosłych

40 1140 2004 0000 3102 7573 0533 (mBank)