Technik weterynarii

Kochasz zwierzęta? Marzą Ci się studia weterynaryjne, ale nie wiesz, czy dasz radę? Chcesz stanowić wartość na rynku pracy? Ten zawód jest dla Ciebie.

Technik weterynarii Olsztyn

Nowe, niższe czesne!

Zapisz się od 15.03.2017 r. do 30.06.2017 r. i zaoszczędź 1200 zł!

Obecnie przychodnie weterynaryjne pękają w szwach. Z uwagi na większą świadomość ochrony zwierząt gospodarskich i zapewnienie im najlepszych warunków bytowych, a także konieczność pielęgnacji zwierząt domowych, klinikom przybywa pacjentów. W związku z tym niezbędne jest zapewnienie im wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmą się profesjonalnym świadczeniem usług weterynaryjnych.

Czy wiesz, że Ty też możesz dołączyć do tego pożądanego grona? Możesz szybko zdobyć zawód i zasilić personel weterynaryjny nawet bez matury, bez studiów wyższych i bez zbędnych egzaminów kwalifikacyjnych. A to wszystko zaledwie w dwa lata. Jak to zrobić?

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA dla Dorosłych to młoda szkoła. Nie oznacza to jednak, że nie mamy doświadczenia w nauczaniu na kierunkach medycznych w Olsztynie. Istniejemy 14 lat, nasze mury opuściło dotąd kilkuset absolwentów, którzy co roku osiągają jedne z najlepszych wyników egzaminu w naszym woj. Naszą ofertę uzupełnił Technik weterynarii Olsztyn z uwagi na bardzo dobrą medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, jest idealnym miastem do uczenia na tym kierunku".(dr Wojciech Muzyka - Dyrektor Medycznej Szkoły Zawodowej PROMEDICA).

To nic trudnego. Wystarczy, że zapiszesz się do szkoły policealnej PROMEDICA dla Dorosłych na kierunek Technik weterynarii Olsztyn to idealne miasto do nauki na tym kierunku. W trakcie 4 semestrów w systemie zaocznym zdobędziesz niezbędne kwalifikacje i potwierdzisz je uzyskując pozytywny wynik na egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Przyznaj, że taka droga jest do pokonania. Tym bardziej, że na  mecie czeka na Ciebie tytuł zawodowy technika weterynarii i prawo do wykonywania zawodu, w ciągle rozwijającej się branży, jaką jest weterynaria. Dla naszej szkoły technik weterynarii to przede wszystkim miłość do zwierząt.

Kompetencje technika weterynarii

Wyposażony we wszelkie potrzebne umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną na pewno odnajdziesz się w swoim środowisku pracy. Zgodnie z programem rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej będziesz potrafił świadczyć kompleksowe usługi weterynaryjne – rozpoznać i zdiagnozować choroby zwierząt, zdobędziesz wiedzę na temat anatomii, rozrodu i chowu zwierząt. Do tego zostaniesz wyposażony w informacje na temat podstaw przedsiębiorczości. To pakiet umiejętności, które sprawią, że staniesz się konkurencyjnym pracownikiem i będziesz mieć realne szanse na atrakcyjne zatrudnienie.

Kształcące w zawodzie technik weterynarii szkoły, są zazwyczaj zoczne. Taka też jest PROMEDICA. Często takie szkoły weterynarii są błędnie nazywane studium weterynarii czy studium weterynaryjnym itak też jest w naszym przypadku, ale przecież nazwa nie najważniejsza. Najważniejsze jest to, że jeżeli chcesz zdobyć dobry zawód, związany z opieką nad zwierzętami, to technik weterynarii jest kierunkiem dla Ciebie (Marta Gąglewska - Koordynator kierunku w MSZ PROMEDICA)

Praca dla technika weterynarii, Olsztyn i nie tylko

A etaty czekają na Ciebie nie tylko w kraju, w którym funkcjonuje ponad 6 500 praktyk weterynaryjnych, ale także w całej Unii Europejskiej. Podjęcie pracy za granicą umożliwi Ci suplement do dyplomu Europass, który jest międzynarodowym potwierdzeniem Twoich kompetencji. Co więcej, będziesz przygotowany do pracy jako technik weterynarii nie tylko w lecznicach dla zwierząt, ale także w innych placówkach, np. inspekcji weterynaryjnej, ambulatoriach, stacjach sanitarno-epidemiologicznych i fermach zwierząt.