Technik weterynarii

Kochasz zwierzęta? Marzą Ci się studia weterynaryjne, ale nie wiesz, czy dasz radę? Chcesz stanowić wartość na rynku pracy? Ten zawód jest dla Ciebie.

Technik weterynarii - dlaczego PROMEDICA?

1. Nie mamy problemów z naborem.Rozwiń

Nie zostawimy Cię we wrześniu „na lodzie” tłumacząc – „przykro nam, ale nie zebraliśmy wystarczającej liczby chętnych by otworzyć kierunek”.

2. Stawiamy na jakość kształcenia.Rozwiń

Nie zależy nam na tym, abyś tylko i wyłącznie skończył Szkołę. Zależy nam na tym, abyś ją ukończył i stanowił wartość na rynku pracy. Stąd nacisk na to, abyś od samego początku miał do czynienia z teorią, która nie jest oderwana od praktyki, aby zajęcia praktyczne odbywały się w lecznicach i gospodarstwach rolnych, czyli w miejscach, w których może pracować Technik weterynarii.

3. Współpracujemy tylko z najlepszymi.Rozwiń

Wśród naszej Kadry znajdziesz zarówno pracowników naukowych z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jak i praktyków pracujących w lecznicach i gospodarstwach rolnych. To dzięki nim atmosfera w Szkole jest wyjątkowa, a nasi absolwenci są dobrze przygotowani do zawodu.

4. Liczymy się ze zdaniem naszych UczniówRozwiń

Bez nich nie byłoby PROMEDICI. Razem tworzymy tą Szkołę i atmosferę w niej panującą. Skutkiem tej współpracy jest fakt, iż w ostatnim, anonimowym badaniu opinii naszych Uczniów – 91% z nich poleciłoby naszą Szkołę swoim znajomym. Badania satysfakcji naszych Uczniów prowadzimy cyklicznie, po każdym zakończonym semestrze.

5. Stawiamy na bezpieczeństwo i dodatkowe kwalifikacje.Rozwiń

Zamiast rozdawać tablety nowym Uczniom, dajemy im możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji.

6. Mamy solidną bazę dydaktyczną.Rozwiń

Nasze sale są dobrze wyposażone. Cały czas w nie inwestujemy. Ważne jest również to, że są one w jednym miejscu. Nasi Uczniowie nie muszą jeździć po Olsztynie by odbyć zajęcia. Zajęcia praktyczne odbywają się w lecznicach, gospodarstwach i innych miejscach, które na co dzień związane z zawodem Technika weterynarii.  Jeżeli chcesz zobaczyć nasze sale, zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po naszej Szkole. zobacz>>

7. Umożliwiamy połączenie nauki z pracą.Rozwiń

U nas zajęcia odbywają się średnio co dwa tygodnie:

• w soboty, w godzinach: 08.00 - 18.00,
  • w niedziele, w godzinach: 08.00 - 14.30.

Dzięki temu nasi Uczniowie mogą połączyć pracę zawodową z nauką.

8. Nie podwyższamy czesnego.Rozwiń

Opłaty za Szkołę wynikają z umowy, którą Szkoła podpisuje z Uczniem. Dla nas zapisy tej umowy są "święte". Dajemy Ci gwarancję, że w czasie nauki, nie podniesiemy czesnego nawet o 1zł.

9. Naszą siłą jest sprawna komunikacja.Rozwiń

Mamy XXI wiek, a Szkoła to nie urząd. Nasz Sekretariat czynny jest 7 dni w tygodniu. Na maile odpowiadamy, najpóźniej w ciągu 24h od otrzymania, telefon komórkowy odbieramy do późnych godzin wieczornych, a z naszymi Uczniami, w ważnych sprawach komunikujemy się nie tylko poprzez gabloty w Szkole, ale przede wszystkim przez maile, smsy i kontakt telefoniczny.

10. Jesteśmy transparentni.Rozwiń

Chcesz zobaczyć umowę, którą podpisujemy z Uczniami? Dla nas to nie problem - odwiedź nas i będziesz miał taką możliwość. Nie stosujemy gwiazdek, ukrytych zapisów, pułapek. Jasno mówimy jakie są warunki umowy. Odpowiemy na każde pytanie, wyjaśnimy każdą wątpliwość - dla nas nie ma tematów tabu.

Jeżeli powyższe powody jeszcze Cię nie przekonały, że PROMEDICA dla Dorosłych to dobry wybór, jeżeli masz dodatkowe pytania, chciałbyś „na żywo” zobaczyć naszą bazę dydaktyczną– zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej Szkoły.

Rozwiń wszystko