Technik farmaceutyczny

Poświęć 5 minut i dowiedz się, dlaczego nauka w naszej szkole na tym kierunku medycznym może być inwestycją, a nie kosztem.

Technik farmacji - dlaczego PROMEDICA?

1. Nie mamy problemów z naborem.Rozwiń

Nie zostawimy Cię we wrześniu „na lodzie” tłumacząc – „przykro nam, ale nie zebraliśmy wystarczającej liczby chętnych by otworzyć kierunek”.

2. Stawiamy na jakość kształcenia.Rozwiń

Nie zależy nam na tym, abyś tylko i wyłącznie skończył Szkołę. Zależy nam na tym, abyś ją ukończył i stanowił wartość na rynku pracy. Wynikiem tego jest fakt, że nasi Uczniowie osiągnęli najwyższą zdawalność egzaminu zawodowego w 2012 r. w woj. warmińsko-mazurskim, a w roku 2013 poprawili jeszcze ten wynik.

3. Współpracujemy tylko z najlepszymi.Rozwiń

Wśród naszej Kadry znajdziesz zarówno pracowników naukowych z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jak i praktyków pracujących w aptekach. To dzięki nim atmosfera w Szkole jest wyjątkowa, a nasi absolwenci są dobrze przygotowani do zawodu.

4. Liczymy się ze zdaniem naszych Uczniów.Rozwiń

Bez nich nie byłoby PROMEDICI. Razem tworzymy tą Szkołę i atmosferę w niej panującą. Skutkiem tej współpracy jest fakt, iż w ostatnim, anonimowym badaniu opinii naszych Uczniów – 90% z nich poleciłoby naszą Szkołę swoim znajomym.

5. Stawiamy na bezpieczeństwo i dodatkowe kwalifikacje.Rozwiń

Zamiast rozdawać tablety nowym Uczniom, dajemy im możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji w postaci: umiejętności pracy z trudnym klientem oraz w sytuacjach stresowych, obsługi komputerowych programów aptecznych, umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

6. Mamy solidną bazę dydaktyczną.Rozwiń

Nasze sale są dobrze wyposażone. Cały czas w nie inwestujemy. Ważne jest również to, że są one w jednym miejscu. Nasi Uczniowie nie muszą jeździć po Olsztynie by odbyć zajęcia.  Jeżeli chcesz zobaczyć nasze sale, zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po naszej. Szkole. zobacz>>

7. Umożliwiamy połączenie nauki z pracą.Rozwiń

U nas zajęcia odbywają się co tydzień - w piątki od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 08.00. Dzięki temu nasi Uczniowie mogą połączyć pracę zawodową z nauką.

8. Nie pobieramy opłat za czesne.Rozwiń

Nauka na kierunku Technik farmaceutyczny jest zupełnie bezpłatna, co nie obniża jej jakości a wysoki poziom nauki gwarantuje profesjonalna kadra złożona przede wszystkim z praktyków.

9. Naszą siłą jest sprawna komunikacja.Rozwiń

Mamy XXI wiek, a Szkoła to nie urząd. Nasz Sekretariat czynny jest 7 dni w tygodniu. Na maile odpowiadamy, najpóźniej w ciągu 24h od otrzymania, telefon komórkowy odbieramy do późnych godzin wieczornych, a z naszymi Uczniami, w ważnych sprawach komunikujemy się nie tylko poprzez gabloty w Szkole, ale przede wszystkim przez maile, smsy i kontakt telefoniczny.

10. Jesteśmy transparentni.Rozwiń

Chcesz zobaczyć umowę, którą podpisujemy z Uczniami? Dla nas to nie problem - odwiedź nas i będziesz miał taką możliwość. Nie stosujemy gwiazdek, ukrytych zapisów, pułapek. Jasno mówimy jakie są warunki umowy. Odpowiemy na każde pytanie, wyjaśnimy każdą wątpliwość - dla nas nie ma tematów tabu.

Jeżeli powyższe powody jeszcze Cię nie przekonały, że PROMEDICA to dobry wybór, jeżeli masz dodatkowe pytania, chciałbyś „na żywo” zobaczyć naszą bazę dydaktyczną– zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej Szkoły.

Rozwiń wszystko