Czy wiesz, że?

W 2012 r. nasi Uczniowie osiągnęli 1. miejsce w woj. warmińsko-mazurskim jeżeli chodzi o zdawalność egzaminu zewnętrznego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny.

Jak zdobyć dobry zawód medyczny w dwa lata? To proste. Wystarczy rozpocząć naukę w zawodowej szkole policealnej PROMEDICA! To możliwe nawet bez matury i bez żadnych egzaminów wstępnych.

U nas szybko możesz zdobyć atrakcyjny zawód i w przyszłości pracować jako technik farmaceutyczny, technik weterynarii lub opiekun medyczny. Możesz zdobyć też dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie ratownictwa medycznego odbywając szereg kursów i szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

PROMEDICA jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna pod nr 91. Jako niepubliczna szkoła policealna o uprawnieniach szkoły publicznej, prowadzi edukację osób dorosłych w każdym wieku na pożądanych na rynku kierunkach medycznych. I robi to z sukcesami. Dowodem na to jest fakt, że w 2012 r. uczniowie kierunku technik farmaceutyczny zdobyli 1. miejsce w całym województwie warmińsko-mazurskim w zdawalności egzaminu zewnętrznego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Pamiętaj, że nauka w szkole policealnej to dobra alternatywa dla studiów medycznych. Tym bardziej, że prowadzone w niej zajęcia opierają się o rekomendowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programy nauczania, a uzyskanie tytułu zawodowego warunkuje pozytywny wynik na zewnętrznym egzaminie państwowym. Twoje kwalifikacje zawodowe honorowane będą więc w całym kraju, a także w całej Unii Europejskiej.

Jak widzisz, wybór szkoły zawodowej to same korzyści. Prawo do wykonywania zawodu uzyskujesz szybciej i taniej, bo czesne opłacasz tylko przez 4 semestry. Wcześniej też wchodzisz na rynek pracy, wcześniej zaczynasz zarabiać i budować swoją karierę.