Od 15 lat z Wami!

Submenu

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Nasza baza dydaktyczna

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru
po naszej Szkole.

Nauka, szczególnie takich zawodów jak Technik farmaceutyczny czy Technik weterynarii, jest efektywna tylko wtedy, kiedy nie ogranicza się wyłącznie do wiedzy z podręcznika. Najskuteczniejszy jest taki model kształcenia, w którym przyswojoną teorię na bieżąco konfrontować można z praktyką. Aktywne uczestniczenie w zajęciach z wykorzystaniem fachowego sprzętu od samego początku przełamuje bariery i kształtuje pozytywne nawyki, które owocują w przyszłej karierze zawodowej.

PROMEDICA doskonale to rozumie i zapewnia najwyższy komfort nauki. Priorytetem jest dla nas profesjonalne zaplecze dydaktyczne, dzięki któremu kształcenie zawodów medycznych odbywa się w pełnym wymiarze i na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Szkoła do dyspozycji uczniów i słuchaczy oddaje sale doskonale wyposażone i w pełni przystosowane do zajęć z przedmiotów medycznych.

Wszystkie wyspecjalizowane sale wyposażone są zgodnie ze standardami MEN w zakresie kształcenia na kierunkach Technik farmaceutyczny, Technik weterynarii i Opiekun medyczny. Oznacza to, że używany przez słuchaczy sprzęt szkoleniowy przeznaczony do realistycznego treningu, m.in. fantomy i manekiny do nauki resuscytacji, szkło laboratoryjne i odczynniki, jest najwyższej jakości.

Wszystko to w trosce o najwyższy poziom nauczania zawodów, które cieszą się ogromnym zaufaniem publicznym. Przekonaj się, że Cię nie zawiedziemy!