Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Z pewnością rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności oraz dążenie do zapewnienia sobie spokojnej przyszłości są dla Ciebie bardzo ważne. Biorąc pod uwagę czasy w jakich funkcjonujemy i zawrotne tempo życia rozumiemy, że zależy Ci na szybkim, ale jednocześnie efektownym zdobyciu zawodu, który będzie podstawą do owocnej kariery. Liczymy się też z tym, że obecnie naukę trzeba godzić z wieloma innymi obowiązkami. Dlatego jeśli chodzi o szkoły policealne, Olsztyn daje Ci pewny wybór.

Poznaj 10 najważniejszych powodów, dla których warto postawić na Medyczną Szkołę Zawodową PROMEDICA:

1. Kierunki medyczne.Rozwiń

PROMEDICA ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu na kierunkach medycznych. Wiodącymi są te, które dają najbardziej pożądane wykształcenie na rynku pracy zarówno polskim, jak i europejskim, niezagrożone bezrobociem i dające szerokie perspektywy zatrudnienia. Możesz zdecydować się na kierunek Technik farmaceutyczny, Technik weterynarii lub na kierunek Opiekun medyczny. Cokolwiek wybierzesz, zdobędziesz pewny zawód, który odpowiada obecnemu zapotrzebowaniu.

2. Nauka bez matury.Rozwiń

Edukację w naszej szkole możesz rozpocząć nawet jeśli nie masz matury i bez względu na to, ile masz lat. Ważne, że ukończyłeś szkołę średnią i masz zapał do podejmowania kolejnych wyzwań oraz zdobywania nowych doświadczeń.

3. Bezstresowa rekrutacja.Rozwiń

Jeśli zdecydujesz się na naszą Szkołę, bez kłopotu zdobędziesz jej legitymację. Nie będziesz musiał zdawać żadnych egzaminów wstępnych ani uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych. Wystarczy, że zgłosisz chęć nauki i wypełnisz kilka formularzy, a my wpiszemy Cię na listę kandydatów.

4. Dogodny system kształcenia.Rozwiń

Wybierając naszą Szkołę, możesz być pewien, że zajęcia nie będą kolidowały z innymi Twoimi obowiązkami. Jesteśmy świadomi tego, że jesteś ambitny i poza nauką u nas, możesz też pracować albo studiować. Wcale nie musisz z tego rezygnować. Co więcej, naukę możesz rozpocząć w dowolnym czasie, ze względu na to, że rekrutacja trwa bez przerwy. Zgodnie z własnymi potrzebami, rok szkolny możesz zacząć albo w semestrze zimowym, czyli od września, albo w semestrze letnim – od lutego. To Ty zadecydujesz, kiedy będziesz gotowy.

5. Oszczędność czasu i pieniędzy.Rozwiń

Nasza szkoła policealna ma tę zaletę, że gwarantuje Ci prawo do wykonywania zawodu już po dwóch latach od rozpoczęcia nauki. To tylko 2 (w przypadku opiekuna medycznego) lub 4 semestry (w przypadku technika weterynarii i technika farmaceutycznego), które dzielą Cię od dyplomu. W tym względzie prześcigamy szkoły wyższe, które tytuł licencjata nadają dopiero po trzech latach kształcenia. Jesteśmy też bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o ceny. Nauka w szkole zawodowej jest tańsza niż w szkole wyższej nawet o 10 000 zł.

6. Dyplom honorowany w Unii Europejskiej.Rozwiń

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, otworzyły się przed Tobą nowe perspektywy. Nie zamierzamy zamykać Ci drzwi do międzynarodowej kariery. Po zdaniu egzaminu państwowego potwierdzeniem Twoich kwalifikacji będzie tytuł zawodowy i prawo do wykonywania zawodu w kraju oraz na terenie poszczególnych państw Unii Europejskiej.

7. Wykwalifikowana kadra.Rozwiń

Nic tak nie budzi zaufania do Szkoły jak reprezentujący ją kompetentni nauczyciele – to nasza mocna strona. PROMEDICA może pochwalić się profesjonalną kadrą, która ma za sobą lata doświadczenia zarówno w pracy w zawodach medycznych, jak i w ich nauczaniu. To połączenie sprawia, że potrafi umiejętnie przekazać wiedzę, bo sprawdziła ją na własnej skórze. Wykładają u nas praktykujący lekarze, pielęgniarki, farmaceuci oraz lekarze weterynarii. Wielu z nich to jednocześnie nauczyciele akademiccy.

8. Troska o uczniów.Rozwiń

Przekonasz się, jak PROMEDICA dba o swoich uczniów. W trakcie nauki będziesz mógł liczyć na pomoc w zorganizowaniu praktyki zawodowej. Po zdaniu egzaminu otrzymasz świetne rekomendacje, które ułatwią Ci znalezienie dobrego pracodawcy.

9. Profesjonalna baza dydaktyczna.Rozwiń

Możesz być spokojny, że Twojemu rozwojowi sprzyjać będą nowoczesne sale dydaktyczne, wyposażone zgodnie ze standardami MEN, w najwyższej jakości sprzęt niezbędny do efektywnej nauki. To ważne, ponieważ wiele zajęć prowadzonych jest aktywnie, z wykorzystaniem fantomów szkoleniowych, reanimacyjnych czy modeli anatomicznych. Wszystkie udostępniane uczniom sprzęty są w pełni sprawne i przystosowane do kształcenia zawodów medycznych.

10. Sukcesy w kształceniu.Rozwiń

Jeśli wybierzesz PROMEDICĘ otrzymasz gwarancję najwyższej jakości kształcenia. Świadczą o tym sukcesy dotychczasowych absolwentów. Kolejnym dowodem na efektywność nauki jest fakt, że zdawalność egzaminów wewnętrznych, chociażby na kierunku Technik farmaceutyczny, od lat utrzymuje się na poziomie 75-85 procent.

Rozwiń wszystko