Od 15 lat z Wami!

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Aktualności (Technik weterynarii, farmaceutyczny, opiekun medyczny, kursy)

Technik farmaceutyczny – podstawowe informacje

Rozpoczęliśmy rekrutację 2015/2016. W historii Szkoły, mamy za sobą już 5 procesów rekrutacyjnych za sobą i wiemy jakie pytania padają najczęściej w kontekście nauki na kierunku Technik farmaceutyczny. 

Więcej...

Technik weterynarii – pakiet „Dla Ciebie”

Rozpoczęliśmy rekrutację 2015/2016 na kierunek Technik weterynarii. Zgodnie z naszą misją, którą jest „kształcić z uśmiechem wysoko wykwalifikowanych absolwentów, którzy będą robili pozytywną różnicę na rynku pracy”

Więcej...

Nowy kierunek w naszej ofercie – Opiekun medyczny

Długo zastanawialiśmy się czy uruchamiać kierunek Opiekun medyczny w Olsztynie. Mieliśmy wątpliwości dotyczące m.in. tego, że jest on obecny w ofercie wielu olsztyńskich szkół, a z tego co nam wiadomo, nie wszystkie kompletują klasy. 

Więcej...

Technik weterynarii – nasi Partnerzy

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat kształci w zawodach medycznych. Te lata pozwoliły nam na wypracowanie takiego modelu zarządzania szkołą, a co za tym idzie nauczanymi kierunkami, aby stale podnosić jakość kształcenia

Więcej...

Życzenia

Z okazji Świąt składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: wielu powodów do uśmiechu i radości, zdrowia oraz samych serdeczności. Niech przyszły rok będzie dla Was i dla Waszych bliskich pomyślny oraz bogaty w pozytywne wydarzenia! 

Więcej...