Od 15 lat z Wami!

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Aktualności (Technik weterynarii, farmaceutyczny, opiekun medyczny, kursy)

Technik farmaceutyczny – wywiad z koordynatorem kierunku

Jeżeli czytaliście już wywiad z Panią Martą Gąglewską, która koordynuje kierunek Technik weterynarii, to wiecie, że PROMEDICE, każdy kierunek ma swojego opiekuna. Jest to osoba, która dba nawet o najdrobniejsze szczegóły związane z nauką. W przypadku kierunku Technik farmaceutyczny z ramienia naszej Szkoły jest nim Pani Anna Muzyka.

Więcej...

Technik weterynarii – wywiad z koordynatorem kierunku

W naszej Szkole, każdy kierunek ma swojego koordynatora, osobę, która dba nawet o najdrobniejsze szczegóły związane z nauką. Tak też jest w przypadku kierunku Technik weterynarii. Z ramienia Medycznej Szkoły Zawodowe PROMEDICA Dla Dorosłych jest nim Pani Marta Gąglewska.

Więcej...

Pierwsza pomoc przedmedyczna obowiązkowym elementem na egzaminie na prawo jazdy?

Ustawodawca uznał, że skutecznym sposobem na zwiększenie umiejętności użytkowników dróg w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jest zmiana przepisów w 2015 roku.

Więcej...

Technik farmacji w PROMEDICE

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA jest jedną z kilku szkół w Olsztynie, która kształci na kierunku Technik farmacji.

Więcej...

Opiekun medyczny – zawód z przyszłością?

O tym czy o danym kierunku można powiedzieć, że jest zawodem z przyszłością, nie decydują slogany reklamowe i pobożne życzenia właścicieli szkół. Decyduje o tym rynek pracy, a ten dla osób, które ukończą kierunek Opiekun medyczny wydaje się coraz lepszy i pojemniejszy.  

Więcej...