Od 15 lat z Wami!

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Wieści z rekrutacji – Technik farmaceutyczny

Mamy połowę lipca, pogoda za oknem coraz lepsza, a my ciężko pracujemy i przygotowujemy nowy rok szkolny. Chcemy by był jeszcze lepszy od poprzedniego, a to wymaga dobrego przepracowania wakacji. W tym miejscu warto poruszyć temat jakim jest rekrutacja do naszej Szkoły.

Dzwoniąc do nas często pytacie czy mamy jeszcze miejsca na kierunku Technik farmaceutyczny. Mamy. Pytacie – czy będą jeszcze miejsca w sierpniu. Tego nie wiemy. To już 7 nabór na ten kierunek i każdy z nich był inny. Zdarzało się, że mieliśmy kompletną grupę już w lipcu, a było i tak, że jeszcze we wrześniu mieliśmy kilka wolnych miejsc.

Od czego to zależy? Od bardzo wielu czynników. U nas nie ma egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych. Procedura rekrutacji jest prosta, przejrzysta i na samym starcie daje równe szanse wszystkim. Jeżeli dodamy do tego bardzo dobre wyniki podczas egzaminów zawodowych i fajną atmosferę to to wszystko powoduje, że jest duże zainteresowanie farmacją w PROMEDICE.

Na dzień dzisiejszy (tj. 16.07.2015 r.) mamy jeszcze 7 wolnych miejsc. Sami widzicie, że zostało ich tylko kilka. Zatem jeżeli macie w planie rozpocząć naukę na kierunku Technik farmaceutyczny w Medycznej Szkole Zawodowej PROMEDICA od września 2015 to nie czekajcie. Dodatkowo, zapisując się końca lipca, otrzymacie pakiet startowy GRATIS (nie zapłacicie za wpisowe, badania lekarskie oraz obowiązkowe ubezpieczenia). więcej>>

Wróć