Od 15 lat z Wami!

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Bieg na 6 łap – Tomaryny

Pisaliśmy jakiś czas temu, że Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach jest naszym partnerem przy kształceniu na kierunku Technik weterynarii. Nie będziemy się powtarzać i opisywać na czym polega nasza współpraca. Wystarczy napisać, że wspólnym mianownikiem jest miłość do zwierząt.

Tym razem, w zeszłą niedzielę (19.04), w ramach naszej współpracy, mieliśmy okazję wziąć udział w Biegu na 6 łap. Założenie było następujące – goście Schroniska biorą psiaki, spacerują, biegają, a my w przerwach serwujemy profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, mierzymy cukier oraz ciśnienie.

Założenie zrealizowaliśmy w 100%, a i udało nam się wyprowadzić kilka psiaków. Atmosfera Biegu była rewelacyjna. Fantastyczni ludzie, super psiaki i wszędzie unosząca się pozytywna energia.

Musimy też wspomnieć o tym, że bieganie służy zdrowiu bowiem nikt nie miał za wysokiego ciśnienia, a tym bardziej cukru.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w Biegu na 6 łap z Tomaryniakami i mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się ponownie. 

Wróć