Technik weterynarii – nasi Partnerzy

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat kształci w zawodach medycznych. Te lata pozwoliły nam na wypracowanie takiego modelu zarządzania szkołą, a co za tym idzie nauczanymi kierunkami, aby stale podnosić jakość kształcenia. Tym samym, dajemy naszym absolwentom lepszy start na rynku pracy!

Kształcenie na kierunku Technik weterynarii rozpoczęliśmy we wrześniu 2013 roku. Od tego czasu bacznie analizujemy przyjęte przez nas rozwiązania. Ciężko pracujemy z kadrą i partnerami, ponieważ mamy wspólny cel – absolwent kierunku Technik weterynarii ma stanowić realną wartość na rynku pracy.

Partner strategiczny

Wielu absolwentów Technika weterynarii Olsztyn, będzie szukało pracy w lecznicach i przychodniach weterynaryjnych, dlatego też, tak ważnym i strategicznym dla nas Partnerem jest Przychodnia weterynaryjna 4 Łapy. To tam, pod okiem fachowców, lekarzy weterynarii – Pani Magdaleny Kowalewskiej oraz Pana Grzegorza Załuski nasi słuchacze zdobywają umiejętności praktyczne. Wszystko to w bardzo dobrej atmosferze i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Nasi Partnerzy

Jeżeli ktoś twierdzi, że da się wykształcić dobrego Technika weterynarii tylko i wyłącznie w murach szkoły, jest w błędzie. Wiemy jak ważne jest praktyczne przygotowanie do wykonywania tego zawodu, dlatego też, mamy podpisane umowy partnerskie z dwoma fantastycznymi Schroniskami dla zwierząt:

1. Schroniskiem dla Zwierząt w Olsztynie.
  2. Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach.

Współpracujemy, ponieważ mamy wspólny cel. Współpracujemy, ponieważ wiemy, że nie można zamykać oczu na cierpienie zwierząt, a nasi słuchacze mają unikalną możliwość nauki w miejscach, w których zwierzęta naprawdę potrzebują pomocy. Współpraca układa się bardzo dobrze i przynosi zamierzone efekty.

Bo liczy się słuchacz

To nie jest slogan. To co napisaliśmy powyżej to fakty, realni i sprawdzeni Partnerzy, którzy wraz z nami oraz kadrą nauczycielską dbają o to, aby słuchacz nie tylko uczył się w dobrej atmosferze, ale i przede wszystkim, miał szansę znaleźć pracę w zawodzie. By tak się jednak stało, musi być dobrze przygotowany, a my jako Szkoła robimy wszystko, aby tak było.