Od 15 lat z Wami!

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA

Naszą misją jest wykształcić kompetentnych fachowców, którzy będą stanowili realną jakość na rynku pracy.

Rozwój, rozwój, rozwój

Żadna szkoła, której zależy na jak najlepszym przygotowaniu słuchaczy do zawodu nie może pozwolić sobie na to, aby po uruchomieniu kierunku stwierdzić, że osiągnęła sukces i zapomnieć o nim. Takie podejście w najlepszym przypadku skutkuje problemami z utrzymaniem ciągłości kształcenia, a w najgorszym odbija się na wynikach jakie uzyskują słuchacze podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Co udało się zrobić?

Od początku powstania kierunku Technik weterynarii w Olsztynie, udało się nam pozyskać 3 bardzo ważnych Partnerów – Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach i Przychodnię weterynaryjną 4 Łapy. Zamierzamy skupić się na rozszerzeniu współpracy z tymi Podmiotami oraz na ciągłym podnoszeniu jakości tej współpracy.

Pakiet „Dla Ciebie”

Nasze podejście do „łapania” słuchacza na tablet lub zniżki do kina i na masaż – jest znane i my nie konkurujemy o niego w ten sposób. Od powstania tego kierunku, postawiliśmy sobie za cel, że będziemy robili wszystko, aby podczas nauki, słuchacz realizował nie tylko treści zawarte w podstawie programowej. Dążymy do tego, aby zdobył również dodatkowe, związane z przyszłym zawodem umiejętności. Dlatego też, przygotowaliśmy pakiet „Dla Ciebie”, w skład którego wchodzi m.in. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla Techników weterynarii, Szkolenie z autoprezentacji, czy też Szkolenie z pracy z trudnym klientem.

Kierunki rozwoju

Naszą misją jest wykształcić z uśmiechem wysoko wykwalifikowanych absolwentów, którzy będą robili pozytywną różnicę na rynku pracy i zgodnie z nią planujemy rozwój. Na pewno będziemy zacieśniali współpracę z dotychczasowymi Partnerami. Będziemy starali się pozyskać jeszcze 2 duże podmioty, które umożliwią nam zaspokajanie zapotrzebowania na naukę na tym kierunku w naszej Szkole (mamy tylko 24 miejsca, a zainteresowanie jest znacznie wyższe). Będziemy rozbudowywali ofertę szkoleń i kursów dodatkowych w taki sposób, aby po ukończeniu Szkoły, absolwent mógł pochwalić się w CV czymś więcej niżeli samym dyplomem. Nie boimy się wyzwań, a ciągły rozwój jest dla nas priorytetem.

Wróć