Pierwsza pomoc dla przedszkolaków

Istniejemy 15 lat. W tym czasie mury Szkoły opuściło 310 Ratowników medycznych, niemal 100 osób zdobyło tytuł Ratownika kończąc Kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, kilkaset skorzystało z kursów pierwszej pomocy, a niemal 1000 uczestniczyło w pokazach i warsztatach odbywających się przy okazji festynów, spotkań i eventów.

To nas ogromnie cieszy i jesteśmy z tego dumni. Największą radością dla są wizyty u najmłodszych – w przedszkolach i szkołach. To bardzo wdzięczni słuchacze, a czym skorupka za młodu nasiąknie…

Tym razem, 19.05.2015 r. byliśmy na Nagórkach w Przedszkolu Urwis. Jak było? Super! Takie spotkania dają nam energię i wiele pozytywnych emocji.

Zobaczcie galerię z tego spotkania.