Technik weterynarii

Majowa promocja. Rata GRATIS!

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Nowy kierunek - Opiekun medczyny

Poznaj nowy kierunek w naszej ofercie edukacyjnej.

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Technik farmaceutyczny

Nowa promocja. Rata GRATIS!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Wykształciliśmy 310 ratowników. Wiemy jak zrobić dobre seminarium!

15 lat minęło!

Dziękujemy, że od 15 lat możemy być z Wami :)

Poczytaj o nas

Nowy miesiąc – nowa promocja!

Wystarczy zapisać się do naszej Szkoły w dniach 01.05 – 15.05.2015 r, a nie zapłacisz grudniowej raty za naukę.

Technik weterynarii - nowa promocja!

Kwiecień za nami. Maj to miesiąc matur, coraz dłuższych dni i wszechobecnej zieleni. Maj przynosi również nową promocję na Techniku weterynarii.

Kolejne szkolenie za nami

Kolejne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy za nami. Tym razem mieliśmy okazję szkolić Pracowników Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Technik weterynarii - zajęcia

"Zawsze chciałem mieć takie coś,
Właśnie po to, by wozić ją
Zawsze chciałem mieć takie coś,
Właśnie po to, by wozić ją"

Czyli przyszli Technicy weterynarii na zajęciach :)

Technik farmaceutyczny - zajęcia

Wiemy, że 1 obraz wart jest 1000 słów. Zobaczcie jak wyglądają u nas zajęcia na kierunku Technik farmaceutyczny.

Bieg na 6 łap – Tomaryny

Pisaliśmy jakiś czas temu, że Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach jest naszym partnerem przy kształceniu na kierunku Technik weterynarii.

Kurs KPP – VII edycja

Trudno uwierzyć, że to była już VII edycja Kursu KPP organizowana przez nas. Jeszcze nie tak dawno temu rozpoczynaliśmy kształcenie przyszłych ratowników, a za nami kolejna grupa, która podeszła zdała egzamin.

PROMEDICA dla przyszłych rodziców

W sobotę 18.04.2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie, odbyły się warsztaty dla przyszłych mam i tatusiów podczas, których dzieliliśmy się wiedzą na temat zasad udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom.

Doceniamy stałych Klientów!

Co jest dla nas największa nagrodą za naszą pracę? To, że osoby, które skorzystały z naszych usług rekomendują nas swoim znajomym, rodzinie. Cieszy nas to równie bardzo jak to, że sami wracają, aby ponownie nam zaufać.

Więcej aktualności

7 faktów dotyczących nauki w naszej szkole policealnej

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

406 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Technik
farmaceutyczny

Kierunek Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą. Technik farmacji Olsztyn w naszej Szkole to więcej niż nauka. Dla naszej szkoły technik farmaceutyczny to przede wszystkim przyjazna atmosfera i pasja.

Technik
weterynarii

Kierunek Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem. Dla naszej szkoły technik weterynarii to przede wszystkim miłość i opieka nad zwierzętami.

Opiekun medyczny

Starzejące się społeczeństwo coraz częściej potrzebuje zawodów takich jak Opiekun medyczny, Olsztyn jest otwarty na absolwentów tego kierunku, a Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w zawodach medycznych.

Kursy
pierwszej pomocy

Znajmość zasad udzielenia pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 310 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Przez 14 lat kształciliśmy ratowników medycznych w Olsztynie. Mamy doświadczoną kadrę, doskonały sprzęt i wiedzę jak powinno wyglądać doskonalenie zawodowe ratowników medycznych w Olsztynie, a seminaria dla ratowników medycznych są podstawową jego formą.

O nas

Medyczna szkoła policealna z Olsztyna. Od 15 lat, z sukcesami kształcimy w Olsztynie na kierunkach medycznych takich jak Technik farmacji, Technik weterynarii, Opiekun medyczny. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (Technik weterynarii, farmacji,
Opiekun medyczny)

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602; 797 749 088

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 08.00 - 16.00

Sekretariat: pok. 217 (Osiedle Pieczewo, budynek Gimnazjum nr 13, 2 piętro)

Mapa dojazdu na

Zostaw kontakt - oddzwonimy!