Technik weterynarii - PROMOCJA!

U nas czesne nie rośnie. SPADA!

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Technik farmaceutyczny - PROMOCJA

4 raty GRATIS i niższe wpisowe!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz pytanie,
zapoznaj się z pytaniami, które najczęściej padają w kontekście naszej Szkoły i nauki w niej.

Zapoznaj się z FAQ

Poznaj nas

14 lat na rynku, tylko wyselekcjonowane kierunki medyczne,
idealna proporcja pomiędzy teorią, a praktyką, pasja i misja.

Dowiedz się więcej o PROMEDICE

Ważne informacje – Technik farmaceutyczny

Rekrutacja wkracza na ostatnią prostą, warto podkreślić istotne kwestie dla osób zarówno tych, które złożyły już komplet dokumentów jak i tych, którzy chcą uczyć się w naszej Szkole na kierunku Technik farmaceutyczny.

Kształcenie w zawodzie Technik farmaceutyczny - koniec spekulacji

Dzięki aktywnej walce organizacji zrzeszających środowiska Techników farmaceutycznych, szkół policealnych, środowisk aptekarskich, Minister Edukacji przesunęła wygaszanie kształcenia w zawodzie Technik farmaceutyczny na rok szkolny 2018/2019.

Technik weterynarii rekrutacja - przydatne informacje

Jesteśmy na półmetku rekrutacji do naszej Szkoły i warto w jednym miejscu przekazać Wam kilka istotnych informacji, o które bardzo często prosicie nas w kontakcie telefonicznym/mailowym.

Więcej aktualności

7 powodów, dla których warto nam zaufać

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

316 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Technik
farmaceutyczny

Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą.

Technik
weterynarii

Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem.

Kursy
pierwszej pomocy

Udzielenie pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 250 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

O nas

Policealna, medyczna szkoła zawodowa z Olsztyna. Od 14 lat, z sukcesami kształcimy na kierunkach medycznych. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 08.00 - 15.00

Sekretariat: pok. 217 (Osiedle Pieczewo, budynek Gimnazjum nr 13, 2 piętro)