Technik weterynarii

Rekrutacja 2015/2016 rozpoczęta!

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Nowy kierunek - Opiekun medczyny

Poznaj nowy kierunek w naszej ofercie edukacyjnej.

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Technik farmaceutyczny

Rozpocznamy rektrutację 2015/2016!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Wykształciliśmy 310 ratowników. Wiemy jak zrobić dobre seminarium!

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz pytanie,
zapoznaj się z pytaniami, które najczęściej padają w kontekście naszej Szkoły i nauki w niej.

Zapoznaj się z FAQ

Jesteśmy na Facebook'u

Jeżeli interesuje Cię tematyka Kursów pierwszej pomocy przedmedycznej, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, terminami i tematyką - zapraszamy na dedykowany Fanpage na Facebook'u.

Wirtualny spacer po PROMEDICE

Zobacz wirtualny spacer po naszej Szkole!

Recertyfikacja KPP

Często słyszymy pytanie, czy jest możliwość recertyfikacji KPP w Olsztynie, w naszej Placówce. Odpowiedź jest zawsze jedna – jest taka możliwość.

Kursy pierwszej pomocy – rozkład jazdy

Najbliższe 2 tygodnie będą dla nas bardzo pracowite. Cieszy to nas ogromnie. Poniżej znajdziecie informację, co będzie się u nas działo w ciągu najbliższych 14 dni.

Technik farmaceutyczny – wywiad z koordynatorem kierunku

Jeżeli czytaliście już wywiad z Panią Martą Gąglewską, która koordynuje kierunek Technik weterynarii, to wiecie, że PROMEDICE, każdy kierunek ma swojego opiekuna. Jest to osoba, która dba nawet o najdrobniejsze szczegóły związane z nauką. W przypadku kierunku Technik farmaceutyczny z ramienia naszej Szkoły jest nim Pani Anna Muzyka.

Technik weterynarii – wywiad z koordynatorem kierunku

W naszej Szkole, każdy kierunek ma swojego koordynatora, osobę, która dba nawet o najdrobniejsze szczegóły związane z nauką. Tak też jest w przypadku kierunku Technik weterynarii. Z ramienia Medycznej Szkoły Zawodowe PROMEDICA Dla Dorosłych jest nim Pani Marta Gąglewska.

Pierwsza pomoc przedmedyczna obowiązkowym elementem na egzaminie na prawo jazdy?

Ustawodawca uznał, że skutecznym sposobem na zwiększenie umiejętności użytkowników dróg w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jest zmiana przepisów w 2015 roku.

Technik farmacji w PROMEDICE

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA jest jedną z kilku szkół w Olsztynie, która kształci na kierunku Technik farmacji.

Opiekun medyczny – zawód z przyszłością?

O tym czy o danym kierunku można powiedzieć, że jest zawodem z przyszłością, nie decydują slogany reklamowe i pobożne życzenia właścicieli szkół. Decyduje o tym rynek pracy, a ten dla osób, które ukończą kierunek Opiekun medyczny wydaje się coraz lepszy i pojemniejszy.

Więcej aktualności

7 powodów, dla których warto nam zaufać

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

406 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Technik
farmaceutyczny

Kierunek Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą.

Technik
weterynarii

Kierunek Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem.

Opiekun medyczny

Starzejące się społeczeństwo coraz częściej potrzebuje zawodów takich jak Opiekun medyczny, Olsztyn jest otwarty na absolwentów tego kierunku, a Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w zawodach medycznych.

Kursy
pierwszej pomocy

Udzielenie pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 250 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Przez 14 lat kształciliśmy ratowników medycznych w Olsztynie. Mamy doświadczoną kadrę, doskonały sprzęt i wiedzę jak powinno wyglądać doskonalenie zawodowe ratowników medycznych w Olsztynie.

O nas

Szkoła policealna z Olsztyna o profilu medycznym. Od 15 lat, z sukcesami kształcimy w Olsztynie na kierunkach medycznych takich jak Technik farmacji, Technik weterynarii, Opiekun medyczny. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (Technik weterynarii, farmacji,
Opiekun medyczny)

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602; 797 749 088

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 08.00 - 16.00

Sekretariat: pok. 217 (Osiedle Pieczewo, budynek Gimnazjum nr 13, 2 piętro)

Mapa dojazdu na

Zostaw kontakt - oddzwonimy!