Technik weterynarii

Rekrutacja 2015/2016 rozpoczęta!

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Nowy kierunek - Opiekun medczyny

Poznaj nowy kierunek w naszej ofercie edukacyjnej.

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Technik farmaceutyczny

Rozpocznamy rektrutację 2015/2016!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Wykształciliśmy 310 ratowników. Wiemy jak zrobić dobre seminarium!

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz pytanie,
zapoznaj się z pytaniami, które najczęściej padają w kontekście naszej Szkoły i nauki w niej.

Zapoznaj się z FAQ

Pierwsza pomoc przedmedyczna obowiązkowym elementem na egzaminie na prawo jazdy?

Ustawodawca uznał, że skutecznym sposobem na zwiększenie umiejętności użytkowników dróg w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jest zmiana przepisów w 2015 roku.

Technik farmacji w PROMEDICE

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA jest jedną z kilku szkół w Olsztynie, która kształci na kierunku Technik farmacji.

Opiekun medyczny – zawód z przyszłością?

O tym czy o danym kierunku można powiedzieć, że jest zawodem z przyszłością, nie decydują slogany reklamowe i pobożne życzenia właścicieli szkół. Decyduje o tym rynek pracy, a ten dla osób, które ukończą kierunek Opiekun medyczny wydaje się coraz lepszy i pojemniejszy.

Technik weterynarii – podstawowe informacje

Rekrutacja 2015/2016 rozpoczęta. Na podstawie najczęściej zadawanych pytań odnośnie nauki na kierunku Technik weterynarii, przygotowaliśmy dla Was poniższą ściągawkę.

Opiekun medyczny – pakiet „Dla Ciebie”

Miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekrutację na nowy w naszej ofercie kierunek – Opiekun medyczny.

Rozwój, rozwój, rozwój

Żadna szkoła, której zależy na jak najlepszym przygotowaniu słuchaczy do zawodu nie może pozwolić sobie na to, aby po uruchomieniu kierunku stwierdzić, że osiągnęła sukces i zapomnieć o nim.

Technik farmaceutyczny - mity

W zeszłym roku byliśmy świadkami dużego zamieszania wokół zawodu, jakim jest technik farmaceutyczny.

Opiekun medyczny – podstawowe informacje

Rozpoczęliśmy rekrutację 2015/2016. Warto w tym miejscu podzielić się z Wami najważniejszymi informacjami związanymi z nauką na tym kierunku.

Technik farmacji – pakiet „Dla Ciebie”

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekrutację na kierunek – Technik farmaceutyczny. Mamy 14 lat doświadczenia w kształceniu w zawodach medycznych w Olsztynie

Więcej aktualności

7 powodów, dla których warto nam zaufać

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

406 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Technik
farmaceutyczny

Kierunek Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą.

Technik
weterynarii

Kierunek Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem.

Opiekun medyczny

Starzejące się społeczeństwo coraz częściej potrzebuje zawodów takich jak Opiekun medyczny, Olsztyn jest otwarty na absolwentów tego kierunku, a Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w zawodach medycznych.

Kursy
pierwszej pomocy

Udzielenie pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 250 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Przez 14 lat kształciliśmy ratowników medycznych w Olsztynie. Mamy doświadczoną kadrę, doskonały sprzęt i wiedzę jak powinno wyglądać doskonalenie zawodowe ratowników medycznych w Olsztynie.

O nas

Policealna, medyczna szkoła zawodowa z Olsztyna. Od 14 lat, z sukcesami kształcimy w Olsztynie na kierunkach medycznych takich jak Technik farmacji, Technik weterynarii, Opiekun medyczny. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (Technik weterynarii, farmacji,
Opiekun medyczny)

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602; 797 749 088

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 08.00 - 16.00

Sekretariat: pok. 217 (Osiedle Pieczewo, budynek Gimnazjum nr 13, 2 piętro)

Mapa dojazdu na

Zostaw kontakt - oddzwonimy!