Opiekun medczyny

Czerwcowa promocja. Czesne tylko 50zł!

Technik farmaceutyczny

Nowa promocja. Wpisowe,lekarz,ubezpiecznie - GRATIS!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Wykształciliśmy 310 ratowników. Wiemy jak zrobić dobre seminarium!

15 lat minęło!

Dziękujemy, że od 15 lat możemy być z Wami :)

Poczytaj o nas

Technik weterynarii

Nowa promocja. Wpisowe,lekarz,ubezpiecznie - GRATIS!

Szukamy Magistra farmacji

Jesteś magistrem farmacji? Jest praca.

Nowa promocja - Technik weterynarii

Wpisowe – 0 zł! Lekarz medycyny pracy – 0 zł! Ubezpieczenie OC – 0 zł! Ubezpieczenie NNW – 0 zł!

Technik farmaceutyczny – nowa promocja

Zapisz się do naszej Szkoły na ten kierunek, a pakiet startowy dostaniesz GRATIS. W kieszeni zostanie Ci ponad 230 zł.

Technik farmaceutyczny – 100 zł do ROSSMANNA

Na ostatnie 2 tygodnie czerwca przygotowaliśmy nową promocję dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć naukę w naszej Szkole na kierunku Technik farmaceutyczny.

Urodzinowa promocja – Technik weterynarii

W tym roku obchodzimy nasze 15 urodziny. Cieszymy się, że od tylu lat możemy być z Wami i dlatego postanowiliśmy przygotować specjalną promocję dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę w naszej Szkole na kierunku Technik weterynarii.

Dzień dziecka w Olsztynie

31.05.2015 r. mogliście nas spotkać w Parku Centralnym w Olsztynie gdzie odbywał się tam piknik rodzinny „Dzień dziecka na trawie”.

Pierwsza pomoc dla przedszkolaków

Tym razem, tj. 19.05.2015 r. byliśmy na Nagórkach w Przedszkolu Urwis. Jak było? Super! Takie spotkania dają nam energię i wiele pozytywnych emocji. Zobaczcie galerię z tego spotkania!

Technik farmaceutyczny - zajęcia w Laboratorium

Tym razem IV semestr Technika farmaceutycznego miał zajęcia w Laboratorium Galenowym w Olsztynie.

15.05.2015 r. - zmiana godzin pracy Sekretariatu

Uprzejmie informujemy, że 15.05.2015 r. Sekretariat Szkoły czynny będzie od godziny 13.00. Przepraszamy za niedogodności.

Więcej aktualności

Technik
farmaceutyczny

Kierunek Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą. Technik farmacji Olsztyn w naszej Szkole to więcej niż nauka. Dla naszej szkoły technik farmaceutyczny to przede wszystkim przyjazna atmosfera i pasja.

Technik
weterynarii

Kierunek Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem. Dla naszej szkoły technik weterynarii to przede wszystkim miłość i opieka nad zwierzętami.

Opiekun medyczny

Starzejące się społeczeństwo coraz częściej potrzebuje zawodów takich jak Opiekun medyczny, Olsztyn jest otwarty na absolwentów tego kierunku, a Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w zawodach medycznych.

Kursy
pierwszej pomocy

Znajmość zasad udzielenia pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 310 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Przez 14 lat kształciliśmy ratowników medycznych w Olsztynie. Mamy doświadczoną kadrę, doskonały sprzęt i wiedzę jak powinno wyglądać doskonalenie zawodowe ratowników medycznych w Olsztynie, a seminaria dla ratowników medycznych są podstawową jego formą.

O nas

Medyczna szkoła policealna z Olsztyna. Od 15 lat, z sukcesami kształcimy w Olsztynie na kierunkach medycznych takich jak Technik farmacji, Technik weterynarii, Opiekun medyczny. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

7 faktów dotyczących nauki w naszej szkole policealnej

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

406 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Medyczna Szkoła Policealna z Olsztyna

Szukasz szkoły zawodowej w Olsztynie? Może o szkoła policealna jest dla Ciebie? PROMEDICA to medyczna szkoła w Olsztynie. Nie jesteśmy hipermarketem edukacyjnym. W naszej ofercie nie znajdziesz kilkunastu kierunków, które nie są w żaden sposób ze sobą powiązane. Od 15 lat specjalizujemy się w kształceniu tylko i wyłącznie w zawodach medycznych.

Które inne szkoły policealne w Olsztynie wykształciły 310 absolwentów kierunku ratownik medyczny?

Co znajdziesz w naszej ofercie? Kierunki: Technik weterynarii, Technik farmaceutyczny i Opiekun medyczny. Olsztyn to idealne miasto, do uczenia się w tych zawodach. Kursy pierwszej pomocy o różnym stopniu trudności oraz seminaria punktowe dla ratowników medycznych uzupełniają naszą ofertę.

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (Technik weterynarii, farmacji,
Opiekun medyczny)

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602; 797 749 088