Opiekun medczyny

Sierpniowa promocja. Czesne tylko 50zł!

Technik farmaceutyczny

Nowa promocja. Niższe o 840 zł czesne!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Wykształciliśmy 310 ratowników. Wiemy jak zrobić dobre seminarium!

15 lat minęło!

Dziękujemy, że od 15 lat możemy być z Wami :)

Poczytaj o nas

Technik weterynarii

Nowa promocja. Zaoszczędź 1200 zł czesnego!

Nowa oferta kursów medycznych

Nasz Szkoła to nie tylko Technik weterynarii, Technik farmaceutyczny czy kursy pierwszej pomocy o różnym stopniu zaawansowania. Znajdziecie u nas również bogatą ofertę kursów medycznych, około medycznych i zawodowych.

Technik farmaceutyczny – urodzinowa promocja

Nowe, niższe aż o 840 zł czesne!

Technik weterynarii – czytajcie umowy

Prezentujemy Wam wycinki ze skanów jednej z umów podpisywanych przez jedną ze szkół w Olsztynie na kierunku Technik weterynarii.

Technik farmaceutyczny – karta do ROSSMANNA

Lipiec za nami i nowa promocja na kierunku Technik farmaceutyczny przed nami. Zapisując się do naszej Szkoły możesz zgarnąć kartę podarunkową do ROSSMANNA.

Wyjątkowa zniżka dla wyjątkowych ludzi

W tym roku obchodzimy 15 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową zniżkę dla wszystkich, którzy wybiorą naukę w naszej Szkole na kierunku Technik weterynarii.

Ostatnie 4 dni promocji!

Technik farmaceutyczny - zaoszczędź 230 zł!

Technik weterynarii – ostatnie dni promocji!

Tylko do końca lipca pakiet startowy za 0 zł!

Podziękowania Prezydenta Miasta Olsztyn

Cieszy nas to, że pracą, którą wkładamy w kształcenie jest zauważona przez Pana Piotra Grzymowicza.

Technik weterynarii – rekrutacja

Dzwonicie, piszecie, często nas odwiedzacie. To nas cieszy. Szanujemy Wasz czas i dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące trwającej rekrutacji na kierunek Technik weterynarii.

Więcej aktualności

Technik
farmaceutyczny

Kierunek Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą. Technik farmacji Olsztyn w naszej Szkole to więcej niż nauka. Dla naszej szkoły technik farmaceutyczny to przede wszystkim przyjazna atmosfera i pasja.

Technik
weterynarii

Kierunek Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem. Dla naszej szkoły technik weterynarii to przede wszystkim miłość i opieka nad zwierzętami.

Opiekun medyczny

Starzejące się społeczeństwo coraz częściej potrzebuje zawodów takich jak Opiekun medyczny, Olsztyn jest otwarty na absolwentów tego kierunku, a Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w zawodach medycznych.

Kursy
pierwszej pomocy

Znajmość zasad udzielenia pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 310 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych

Przez 14 lat kształciliśmy ratowników medycznych w Olsztynie. Mamy doświadczoną kadrę, doskonały sprzęt i wiedzę jak powinno wyglądać doskonalenie zawodowe ratowników medycznych w Olsztynie, a seminaria dla ratowników medycznych są podstawową jego formą.

O nas

Medyczna szkoła policealna z Olsztyna. Od 15 lat, z sukcesami kształcimy w Olsztynie na kierunkach medycznych takich jak Technik farmacji, Technik weterynarii, Opiekun medyczny. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

7 faktów dotyczących nauki w naszej szkole policealnej

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

406 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Medyczna Szkoła Policealna z Olsztyna

Szukasz szkoły zawodowej w Olsztynie? Może o szkoła policealna jest dla Ciebie? PROMEDICA to medyczna szkoła w Olsztynie. Nie jesteśmy hipermarketem edukacyjnym. W naszej ofercie nie znajdziesz kilkunastu kierunków, które nie są w żaden sposób ze sobą powiązane. Od 15 lat specjalizujemy się w kształceniu tylko i wyłącznie w zawodach medycznych.

Które inne szkoły policealne w Olsztynie wykształciły 310 absolwentów kierunku ratownik medyczny?

Co znajdziesz w naszej ofercie? Kierunki: Technik weterynarii, Technik farmaceutyczny i Opiekun medyczny. Olsztyn to idealne miasto, do uczenia się w tych zawodach. Kursy pierwszej pomocy o różnym stopniu trudności oraz seminaria punktowe dla ratowników medycznych uzupełniają naszą ofertę.

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (Technik weterynarii, farmacji,
Opiekun medyczny)

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602; 797 749 088