Technik weterynarii - PROMOCJA!

Zapisz się do 31.07 i nie płać jednej raty za naukę!

Chcę dowiedzieć się więcej o tym kierunku

Technik farmaceutyczny - PROMOCJA

Wpisowe - 50%!

Kursy pierwszej pomocy

Kursy dla osób indywidualnych,
firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Chcę zapoznać się z ofertą kursów

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz pytanie,
zapoznaj się z pytaniami, które najczęściej padają w kontekście naszej Szkoły i nauki w niej.

Zapoznaj się z FAQ

Poznaj nas

14 lat na rynku, tylko wyselekcjonowane kierunki medyczne,
idealna proporcja pomiędzy teorią, a praktyką, pasja i misja.

Dowiedz się więcej o PROMEDICE

Technik farmaceutyczny – co dalej po zmianie prawa?

W ostatnim czasie wiele emocji budzi stanowisko Ministerstwa Zdrowia dotyczące wygaszenia kształcenia techników farmaceutycznych w szkołach policealnych. Projekt rozporządzenia obecnie wskazuje na to, że w tym roku może odbyć się ostatni nabór na ten kierunek. Wszystko świadczy więc o tym, że to ostatnia szansa na zdobycie dobrego i pożądanego zawodu, bez matury i bez egzaminów wstępnych.

Bo w szkole liczy się pasja i zaangażowanie

Zawody medyczne wymagają logicznego myślenia, kojarzenia faktów i szybkiego reagowania. To jasne, że nie da się ich nauczyć tak, jak matematyki, bo w farmacji czy weterynarii nic nie jest czarno-białe. Bez dobrej szkoły, która przyjmie rolę przewodnika po świecie usług medycznych, proces kształcenia w tej dziedzinie nie istnieje.

Zawody medyczne to nasza specjalność!

Wydawałoby się, że skoro wszystkie szkoły policealne kształcą według wymagań Ministerstwa Edukacji Narodowej i rekomendowanego przez nie programu nauczania, to nie ma znaczenia, w której z nich rozpoczniesz edukację. To jednak błędne myślenie, które możesz przypłacić swoją karierą. Najlepszym dowodem na to, że szkoła ma znaczenie, są wyniki na egzaminach dyplomowych. W skali kraju nie zawsze są one najlepsze.

Więcej aktualności

7 powodów, dla których warto nam zaufać

Liczby o nas

absolwentów

85% - tyle w 2013r. wynosiła zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku Technik farmaceutyczny w naszej Szkole.

Źródło:OKE Łomża

7 - tyle dni w tygodniu, nasz Sekretariat jest czynny dla Uczniów.

316 - tyle osób zostało przez nas przeszkolonych na szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

1400 - tyle litrów herbaty i kawy wypili nasi Uczniowie w 2013r. korzystając z infrastruktury udostępnionej przez Szkołę :)

1 - takie miejsce zajęli nasi Uczniowie w 2012r. w woj. warmińsko-mazurskim biorąc pod uwag zdawalność zdawalność egzaminu na kierunku Technik farmaceutyczny.

Źródło:OKE Łomża

14 - od tylu lat kształcimy w zawodach medycznych.

91 - pod tym numerem jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Prezydenta Miasta Olsztyna.

92% - tylu spośród naszych kursantów, poleciłoby nas, jako miejsce, w którym warto zdobywać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: Badania satysfakcji kursantów 2013r.

Technik
farmaceutyczny

Technik farmaceutyczny to zawód zaufania publicznego cieszący się dobrą opinią w społeczeństwie, dający duże perspektywy zatrudnienia w kraju i za granicą.

Technik
weterynarii

Technik weterynarii to idealny zawód dla kochających zwięrzęta. Nauka trwa 2 lata. Perspektywa zatrudnienia po ukończeniu tego kierunku jest szeroka, a Technik weterynarii w Olsztynie jest szanowanym pracownikiem.

Kursy
pierwszej pomocy

Udzielenie pierwszej pomocy to nie przywilej, to obowiązek. Wykształciliśmy ponad 250 Ratowników medycznych, którzy na co dzień ratują życie Polaków. Pozwoliło to nam przygotować szytą na miarę ofertę kursów pierwszej pomocy.

O nas

Policealna, medyczna szkoła zawodowa z Olsztyna. Od 14 lat, z sukcesami kształcimy na kierunkach medycznych. Codziennie pracujemy nad tym, aby policealne szkoły zawodowe w Olsztynie stawiały na jakość, a nie ilość.

ul. Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn

89 533 51 42 ; 513 304 602

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 08.00 - 15.00

Sekretariat: pok. 217 (Osiedle Pieczewo, budynek Gimnazjum nr 13, 2 piętro)